دریچه های دیواری

Category: دریچه های دیواری Comments: بدون نظر

دریچه های دیواری

دریچه های خطی

دریچه های دیواری  ( Wall type registers)

دریچه های دیواری دمپردار وبدون دمپر جهت کاربردهای مناسب درصنعت تهویه مطبوع بر روی دیوارویا در مکانهایی که کانال روکار دارند ،طراحی شده اند. این نوع دریچه ها جهت تنظیم دبی هوا به کارمی روندوشدت جریان انتقال هوا را می توان بااستفاده ازنصب دمپرهای دستی وموتوری تنظیم کرد. وهمچنین طراحی این نوع دریچه ها برای رفت ، برگشت وحتی تخلیه درحالتهای یکطرفه ودوطرفه بادمپرهای ثابت ومتحرک وبااستفاده ازورق گالوانیزه ، استنلس استیل وپروفیل آلومینیوم تولید می شوند. این نوع دریچه ها دردکوراسیون منازل در انواع رنگها وطرح های متنوع وزیبا تولید می شوند. دریچه ها باتیغه های موازی در دو مدل عمودی وافقی موجود می باشند ودرنتیجه هوا را در لایه های افقی یا عمودی پخش می کنند، این هوادهی منظم باعث می شودکه جریان هوا به صورت یکنواخت همراه با آرامش وافت فشارکم عبورنماید.

 

 

دریجه های دیواری  ( Wall type registers)

 

 

 

مقطع دریچه دیواری

 

قابهای دریچه های دیواری

قابها
قاب دریچه های دیواری در مدلهای مختلف بنا به سفارش از  پروفیل آلومینیوم اکسترود شده با کیفیت بالا  و نیز ورق آهن استیل در ضخانت های مختلف ساخته می شوند.
انتخاب نوع قاب به محل نصب دریچه بستگی دارد.

قاب دریچه دیواری

قاب دریچه دیواری قاب دریچه دیواری

 

پره های دریچه های دیواری

پره دریچه های دیوراری در دو نوع ایرفویلی و لنزی قابل سفارش می باشند که از پروفیل آلومینیوم اکسترود شده  و نیز ورق آهن استیل با کیفیت بالا ساخته می شوند.
انتخاب نوع قاب به محل نصب دریچه بستگی دارد.

پره های دریچه های دیواری

Leave a reply

Designed by SMThemes.com, thanks to: Simple WordPress themes, LizardThemes.com and WordPress template